Hampton by Hilton dołączył do systemu meeting.pl

Kolejny hotel z rodziny Hilton Worldwide dołączył do systemu meeting.pl. Tym razem jest to usytuowany w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

Hotel od centrum Gdańska dzieli nie więcej niż 15 minut drogi. Obiekt otoczony jest przez instytucje biznesowe, w tym Bałtyckie Centrum Biznesu. W pobliżu znajdują się również liczne sklepy oraz miejsca wypoczynku i rozrywki, a także pola golfowe.

Obiekt posiada 116 komfortowo wyposażonych pokoi, posiadających specjalne udogodnienia dla gości przebywających w obiekcie służbowo, w tym m.in. biurka do pracy.

Hampton by Hilton Gdansk Airport przygotowany jest również na potrzeby spotkań i konferencji. Sala konferencyjna o powierzchni 55 metrów kwadratowych może być zaaranżowana na różne sposoby, w zależności od potrzeb organizatora. W obiekcie znajduje się również całodobowe centrum biznesowe, wyposażone w komputer i drukarkę.

W odległości 10 km od hotelu znajduje się trójmiejski kurort – piękny Sopot, gdzie po dniu wypełnionym spotkaniami wypocząć można
na plaży, bez względu na porę roku. Morze jesienią czy zimą jest równie urokliwe, a przy tym na wielu działa inspirująco.

W obiekcie znajduje się również całodobowe centrum fitness wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, co może stanowić dodatkowy atut obiektu dla osób, które cenią sobie aktywność i nie chcą rezygnować ze sportu nawet na wyjeździe służbowym.

 

Więcej: http://bit.ly/1QzMEU6