Szkolenia na zamówienie – czyli Vevendoo kształci

Zarówno hotelarze jak i event managerowie będą zamawiać szkolenia według własnych potrzeb, a specjaliści Vevendoo zaprojektują zajęcia, w całości odpowiadające oczekiwaniom swoich klientów.

O tym jak ważna jest edukacja w biznesie przypominać nikomu chyba nie trzeba. Warto natomiast wspomnieć, że składową źródła sukcesu każdej firmy są doskonale przygotowane i zmotywowane zespoły pracowników. Stąd też pomysł aby wspierać i motywować osoby poszukujące możliwości rozwoju, a także propagować profesjonalizm kadr na każdym szczeblu organizacji.

Najlepiej robić to przy użyciu genialnych umysłów i nowoczesnych metod. Za jakość szkoleń w Vevendoo odpowiadają najlepsi eksperci
w swoich dziedzinach z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym.

Szkolenia dostarczane przez Vevendoo skierowane są do dwóch grup klientów: hotelarzy oraz przedstawicieli branży eventowej. Vevendoo szkoli event managerów, zarówno tych wchodzących dopiero w świat eventów jak i profesjonalistów, którzy stwierdzą,
że potrzebują świeżej dawki inwencji; a także osoby zajmujące się organizacją wydarzeń w korporacjach i mniejszych firmach, które pragną poszerzać swoje horyzonty.

Wsparcie od specjalistów Vevendoo otrzymają również pracownicy obiektów konferencyjno-eventowych. Na stronie vevendoo.com znaleźć można proponowane zakresy tematyczne.

Więcej: www.vevendoo.com