Konferencje w nadmorskiej stolicy biznesu

Gdyński butik dołączył do systemu meeting.pl. Quadrille Conference & Spa to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy położony w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni.

Nadmorska stolica biznesu to doskonałe miejsce na konferencje oraz spotkania biznesowe. Quadrille Conference & Spa pochwalić się może oryginalną aranżacją wnętrz i kameralną atmosferą.
Na potrzeby biznesu obiekt udostępnia salę konferencyjną o powierzchni 85 m2 wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny. W zależności od zastosowanego aktualnie ustawienia sali w spotkaniu może uczestniczyć 80, 60 lub 45 osób.

Elegancki i starannie dobrany wystrój hotelu nawiązuje do obiektów butikowych, w których każdy apartament cechuje niepowtarzalny styl i bogata kolorystyka. Do dyspozycji gości hotel oddaje 12 luksusowych apartamentów oraz 21 pokoi dwuosobowych klasy biznes. Pokoje gościnne znajdują się zarówno w pałacu jak i oficynie. Wszystkie cechuje bogate wzornictwo i wysmakowane detale. Apartamenty ulokowane na parterze dają możliwość wyjścia bezpośrednio do parku.

Obiekt oferuje również bogactwo zabiegów pielęgnacyjnych w tym terapeutyczne i odprężające masaże, z których z chęcią korzystają uczestnicy spotkań, po dniu pełnym intelektualnych wyzwań.

W obiekcie znajduje się także restauracja Biały Królik oraz Pub 10/6.

źródło: www.quadrille.pl