Mówią o nas

Zaskakująca miłe opinie spłynęły do nas po pierwszych prezentacjach systemu. W chwili obecnej dysponujemy już listą ponad 50 firm, które zadeklarowały chęć korzystania z narzędzia. Wśród nich znajdują się między innymi: POLPHARMA, POLSKIE TOWARZYSTWO UROLOGICZNE, SUPER – PHARM, LOTOS PALIWA, KRAJOWY DEPOZYT PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, SCHNEIDER ELECTRIC, ŻABKA POLSKA i inni. Ciągle jednak „napełniamy” bazy ofertami obiektów konferencyjno-eventowych. Ponieważ efektywność systemu uzależniona jest od jakości tych danych, proces potrwa jeszcze kilka tygodni.

Poniżej wybrane opinie:
Polskie Towarzystwo Urologiczne od wielu lat organizuje kongresy i konferencje. meeting.pl to w mojej ocenie odpowiedź na potrzeby rynku. Korzystanie z nowatorskich narzędzi informatycznych stało się koniecznością, a zarazem gwarancją postępu i rozwoju każdej organizacji. Gratuluję pomysłu i mocno trzymam kciuki!

Iwona Sribniak
Dyrektor Biura, PTU

Nie ma firmy, która mogłaby funkcjonować bez spotkań ze swoimi partnerami, klientami
i pracownikami. Jesteśmy bardzo zainteresowani możliwością usprawnienia naszej pracy i obniżenia kosztów jak i również zaangażowania czasowego w organizację eventów. Gratuluję pomysłu i życzę sukcesów.

Magdalena Jurdziak
Dyrektor Marketingu, LOTOS Paliwa

Rynek konferencyjny stale się rozwija. Jestem przekonana, że meeting.pl może wpłynąć pozytywnie na efektywność pracy zarówno organizatorów jak i pracowników obiektów.
Gratuluję pomysłu i życzę sukcesów.

Elżbieta Czarnocka
Dyrektor Działu Zakupów Materiałów
i Usług Nieprodukcyjnych Grupy Polpharma