7 powodów dla których każdy organizator powinien wypróbować meeting.pl

Meeting.pl to nowoczesna platforma wyboru i zakupu usług konferencyjno-eventowych, z której korzysta coraz więcej firm organizujących eventy na terenie całego kraju. Każdego dnia nowe obiekty z najdalszych zakątków Polski zasilają bazę systemu meeting.pl. Kolejne hotele dodają meeting.pl do swojej strategii sprzedaży, dzięki czemu wybór miejsc na konferencję dynamicznie
się zwiększa.

1. Oszczędzaj czas

Skróć swój dzień pracy z 8 godzin do 23 minut. Taką oszczędność czasu przewidują twórcy systemu meeting.pl. Wybór hotelu i złożenie zapytania ofertowego poprzez system meeting.pl odbywa się nawet do 30 razy szybciej niż innymi metodami.

2. Oszczędzaj budżet

Meeting.pl to oszczędności dochodzące nawet do 50%. Dzięki łatwemu i czytelnemu porównaniu cen i ofert, efektywnym negocjacjom prowadzonym za pośrednictwem serwisu oraz naszemu wolumenowi obrotu z obiektami możesz prawdziwie zatroszczyć się o swój budżet.

3. Tysiące obiektów w jednym miejscu

Meeting.pl to tysiące różnorodnych obiektów na wydarzenia w całej Polsce: od kameralnych butikowych hoteli po potężne centra kongresowe; od centrów miast po oazy ciszy i spokoju pośród lasów i jezior czy hotele położone tuż przy plaży.

4. Profesjonalny brief

Dzięki pytaniom, jakie podpowiada system podczas składania zapytania, organizator może być pewien, że przekazuje do obiektu profesjonalnie przygotowane zapytanie ofertowe. Briefy często bywają problemem dla niedoświadczonych organizatorów.
Zdarza się też, że czasem i event manager z wieloletnim stażem w natłoku obowiązków zgubi jakiś szczegół. Z meeting.pl to się nie zdarzy. System dopilnuje by brief zawierał wszelkie niezbędne informacje.

5. Wybieraj i kupuj

System zaprojektowany jest w taki sposób, aby obiekt można było nie tylko wybrać, ale również zamówić i dokonać finalizacji transakcji po uprzednich negocjacjach – również prowadzonych poprzez platformę. System pozwala zakupić wybrany obiekt na dany event.

6. Wysyłaj zapytania tylko do tych hoteli, które spełniają Twoje kryteria

Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu formularzowi zapytań, wyboru hoteli dokonujesz już na samym początku, dzięki czemu swoje zapytanie ofertowe wysyłasz tylko do tych obiektów, które spełniają Twoje wymagania.

7. Pozwól by 1% wrócił do Ciebie

Meeting.pl to korzyści, które wracają do Ciebie po każdej potwierdzonej rezerwacji. Wymieniaj punkty na zakup kolejnych wydarzeń
w meeting.pl lub inne usługi dostępne w ramach grupy Vevendoo*.

 

*Vevendoo – marka parasolowa dla produktów i usług skierowanych do dwóch współistniejących ze sobą gałęzi rynku – branży eventowej i hotelarstwa. Właściciel meeting.pl. Więcej na vevendoo.com