Biznes w kurorcie

Przepiękny pięciogwiazdkowy obiekt z tradycją dołączył do systemu meeting.pl. Modrzewie Park Hotel, bo o nim mowa, znajduje się
w Szczawnicy, urokliwym mieście uzdrowiskowym, położonym między Pieninami a Beskidem Sądeckim.

Butikowy obiekt zlokalizowany jest na pokrytej modrzewiem części parku zdrojowego – stąd też nazwa – „Pod Modrzewiem”.  Willa, w której obecnie znajduje się Modrzewie Park Hotel wybudowana została w 1938 roku. Nowocześnie zakomponowana bryła pensjonatu w stylu modernistycznym posiada również popularne wówczas rozwiązania architektoniczne zaczerpnięte z budownictwa okrętowego. Budynek po raz pierwszy został oddany do użytku gości hotelowych wiosną 1939. W czasie drugiej wojny światowej Modrzewie Park Hotel przyciągał osoby, które pragnęły skorzystać z dobroczynnego wpływu klimatu uzdrowiska i leczniczych wód. Ciekawostką jest fakt, że swojego czasu w pensjonacie działał zakonspirowany punkt kontaktowy i przerzutowy dla żołnierzy Armii Krajowej.

Obiekt jest doskonałym miejscem do organizacji ekskluzywnych spotkań biznesowych. Miejsce jest odpowiednie na konferencje, spotkania czy narady, szczególnie w kameralnym gronie, np kluczowych klientów. Sala konferencyjna przeznaczona jest dla 16 osób.
Hotel dysponuje niezbędnym sprzętem konferencyjnym. Ponadto w obiekcie znajduje się Business Center – idealne do pracy indywidualnej lub kameralnego spotkania w gronie 4 osób. Pomieszczenie posiada przeszklone ściany.

Do dyspozycji gości obiekt oddaje 34 miejsca noclegowe w przestronnych, wyposażonych w najnowsze technologie pokojach,  z oknami wychodzącymi na otaczający park.

Modrzewie Park Hotel oferuje również możliwość organizacji wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych.

Istnieje także możliwość wynajęcia hotelu na wyłączność.

Więcej:  mparkhotel.pl