Pomoc przy eventach 24/7

Gdy brakuje czasu, siły, wiedzy, gdy wyczerpują się umiejętności i znajomości, gdy nie starcza doby, żeby wszystko dograć i pospinać, przyda się ktoś, kto pomoże, podzieli się wiedzą, czy chociażby wesprze na duchu. Właśnie w tym celu firma Vevendoo stworzyła usługę dedykowaną zarówno profesjonalnym planistom, jak i osobom, które o organizacji eventów nie wiedzą jeszcze wszystkiego.

Event Concierge to wsparcie merytoryczne realizacji eventowych dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na każdym etapie realizacji projektu.

Usługa ta skierowana jest do osób, które poszukują wsparcia w organizacji wydarzeń. Firma zapewnia pomoc m.in. w takich obszarach jak wybór odpowiedniego obiektu, propozycje oprawy artystycznej wieczoru, obsługi technicznej, przygotowania prezentacji, zapewnienie hostess czy zaprojektowanie, wydrukowanie i natychmiastowe dostarczenie zaproszeń i innych materiałów konferencyjnych.

Osobisty Event Concierge ma wieloletnie doświadczenie w branży wydarzeń i spotkań. Ponadto wyposażony jest w nowoczesne narzędzia oraz ma stały dostęp do najbogatszej na rynku autorskiej bazy dostawców online.

Więcej: vevendoo.com