Eventy w pałacu z duszą

Czterogwiazdkowy Pałac Polanka położony w Krośnie, w niezwykle malowniczej okolicy, dołączył do systemu meeting.pl. Wyjątkowy klimat miejsca udało się osiągnąć przede wszystkim dzięki harmonii zabytkowego pałacu osadzonemu w zacisznym parku oraz stylowemu wystrojowi wnętrz.

Historia dworku sięga XVIII wieku. Burzliwe losy tego niezwykłego miejsca zakończył w 2006 pan Rafał Prync, któremu udało się przywrócić dawną świetność obiektu.

Pałac Polanka posiada profesjonalnie przygotowane zaplecze biznesowe doskonałe do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, takich jak szkolenia, sympozja, bankiety, imprezy i spotkania firmowe czy kolacje biznesowe. Pałac dysponuje czterema w pełni klimatyzowanymi, niezależnymi salami, w tym jedną stricte konferencyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt konferencyjny.

Pałac Polanka posiada także luksusową część hotelową. Do dyspozycji gości obiekt udostępnia 11 komfortowych, doskonale wyposażonych pokoi, położonych na wyższych piętrach budynku. Ze względu na zabytkowy charakter obiektu jego twórcy dołożyli wszelkich starań, aby wnętrza pokoi oddawały styl i aurę tamtych czasów. Wystrój posiada indywidualny charakter nawiązujący do dziewiętnastowiecznej tradycji Pałacu. Pokoje są wyposażone w meble charakterystyczne dla dziewiętnastowiecznych wnętrz, podłogi natomiast wykonane są zgodnie z wymogami historycznymi z drewna dębowego. Na ścianach znajdują się obrazy ukazujące życie i klimat dawnej epoki.

W pieczołowicie odrestaurowanych piwnicach Pałacu znajduje się również Strefa Welness & Spa – miejsce odpoczynku m.in. dla osób poszukujących wytchnienia po wyczerpujących spotkaniach.

Ciekawostką z pewnością będzie fakt, że historia pałacu nierozerwalnie wiąże z początkiem światowego przemysłu naftowego.
Tu powstała pierwsza na świecie spółka, która miała na celu poszukiwanie i wydobywanie ropy naftowej.

Więcej:  www.palacpolanka.pl