Konferencje na półwyspie

Do systemu meeting.pl dołączyły dwa hotele położone na Półwyspie Helskim: Hotel Ara w Jastrzębiej Górze i Hotel 77 w Chałupach. Oba obiekty są doskonale przygotowane na przyjęcie gości biznesowych.

Ara Hotel to zlokalizowany nad morzem kameralny obiekt, który dzięki swojej lokalizacji sprawi, że zorganizowane w nim spotkania pozostaną na długo w pamięci uczestników – hotel mieści się w odległości 100 metrów od Morza Bałtyckiego, tuż przy plaży.

W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne z możliwością łączenia i aranżacji w zależności od potrzeb. Ara oferuje możliwość przeprowadzenia spotkań dla grup nawet 120-osobowych. Wszystkie sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny.
Nowoczesne rozwiązanie architektoniczne daje możliwość podziału sali dźwiękoszczelnymi ścianami przesuwnymi. Dodatkowe oświetlenie estradowe pozwala na uatrakcyjnienie innych eventów.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 23 przytulne, eleganckie jedno i dwuosobowe pokoje oraz dwa apartamenty położone na dwóch piętrach.

Ponadto, w obiekcie znajduje się również restauracja, której kucharze serwują najlepsze dania kuchni kaszubskiej.

Hotel 77 to kameralny i elegancki trzygwiazdkowiec malowniczo położony w otoczeniu sosnowych lasów, piaszczystych plaż, posiadający piękny widok na zatokę.

W hotelu znajduje się 13 pokoi zaprojektowanych w nowoczesnych stylu z troską o detale.

W obiekcie mieści się również profesjonalne zaplecze do organizacji spotkań biznesowych oraz szkoleń dla grup liczących do 30 osób. Kameralna sala, nowoczesny sprzęt oraz pomoc techniczna wykorzystane mogą zostać na spotkania biznesowe, warsztaty szkoleniowe, imprezy integracyjne oraz bankiety.

Alternatywę dla sali konferencyjnej stanowi hotelowa restauracja, która oferuje nie tylko smaczne dania kuchni europejskiej, ale także piękny widok, taras oraz kominek.

Pobyt na Półwyspie Helskim może być fascynujący o każdej porze roku. Latem szczególnie wyczuwalny jest klimat nadmorskiego kurortu, gdzie kusi możliwość korzystania z atrakcji wodnych. Jednak i chłodniejsze dni mogą zapewnić niezapomniane przeżycia. Jesień na półwyspie ma swój niepowtarzalny urok.

Więcej: arahotel.plhotel77.pl