Vevendoo wie co robi Twoja konkurencja

Nad tym co robi konkurencja, jakie projekty realizuje, jak to sprawdzić oraz jak ich wyprzedzić zastanawiają się managerowie hoteli,
dla których podejmowanie właściwych decyzji jest jedną z kluczowych umiejętności. Z odsieczą przychodzi raport MICEbench – unikalne na polskim rynku narzędzie wspomagające proces decyzyjny, oparte o szczegółowe dane rynkowe i precyzyjną analizę konkurencji.

MICEbench to pierwszy w Polsce raport benchmarkingowy dla hoteli i obiektów konferencyjnych. Umożliwia porównanie oferty eventowej danego obiektu z wybranymi obiektami konkurencyjnymi na podstawie analizy danych pochodzących z prawdziwych zapytań, które wysyłają organizatorzy wydarzeń za pośrednictwem systemu meeting.pl. Porównanie cen dotyczy takich samych składowych ofert w różnych obiektach aby benchmarking był wiarygodny.

wykres

Autorzy raportu dokładają wszelkich starań aby zachować poufność i bezpieczeństwo powierzonych im danych. Nie ma możliwości aby przekazane zostały informacje z pojedynczych obiektów, sieci lub firm.

Zobacz szczegółową prezentację raportu.

MICEbench należy do Grupy Vevendoo. Vevendoo to marka parasolowa dla produktów i usług skierowanych do dwóch współistniejących ze sobą gałęzi rynku – branży eventowej i hotelarstwa.

Więcej: vevendoo.com