Konferencje w sercu Warszawy

Do systemu meeting.pl dołączył pięciogwiazdkowy Hotel The Westin Warsaw. Luksusowy obiekt usytuowany w biznesowym centrum Warszawy, w niewielkiej odległości od najbardziej rozpoznawalnych miejsc stolicy stanowi doskonałe miejsce na konferencje
i spotkania biznesowe.

Westin oferuje 361 eleganckich i komfortowych pokoi, w tym 14 apartamentów, Apartament Prezydencki oraz 17 pokoi
z panoramicznym widokiem na miasto. Hotel wyróżnia nowoczesna architektura, a wnętrza zaprojektowane zostały w nietuzinkowy sposób, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

W obiekcie znajduje się 10 sal konferencyjnych o wysokim standardzie, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny.
Sale mogą zostać przystosowane na potrzeby różnego rodzaju spotkań – od kameralnych zebrań po galę z udziałem nawet 500 osób.

Organizowane w hotelu The Westin Warsaw konferencje i spotkania są ekologiczne. Hotel stosuje szereg dobrych praktyk jak np. korzystanie z przyjaznych środowisku butelek na wodę, nie stosowanie obrusów, co ogranicza zużycie wody podczas prania, segregację śmieci i używanie produktów z recyklingu, np. papier we flipchartach, czy chociażby zdobienie wnętrz kwiatami doniczkowymi, zamiast stosowania ciętych. Podczas przerw serwowane jest zbilansowane menu bankietowe z użyciem produktów organicznych.

Ponadto w hotelu znajduje się restauracja The Fusion, która oferuje dania kuchni Wschodu i Zachodu, a także bar JP’s.

Gościom, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez odpowiedniej porcji ruchu hotel oferuje siłownię – WestinWORKOUT. Istnieje również możliwość skorzystania z sauny lub masażu.

Więcej: www.westin.pl