Sheraton Warsaw Hotel z meeting.pl

Elegancki, stylowy, komfortowy, wyposażony w najnowsze technologie – tak w wielkim skrócie opisać można Sheraton Warsaw Hotel.
Z przyjemnością informujemy, że ten pięciogwiazdkowy obiekt dołączył do systemu meeting.pl.

Sheraton położony jest w samym sercu Warszawy – przy Placu Trzech Krzyży, w pobliżu Łazienek Królewskich, w niedalekiej odległości od placówek dyplomatycznych i instytucji finansowych, a także blisko licznych kawiarenek i prestiżowych butików.

Hotel posiada 350 przestronnych i jasnych pokoi, w tym apartamenty oraz pokoje o podwyższonym standardzie, jak również pokoje biznesowe, przystosowane do pracy.

Powierzchnia konferencyjna hotelu to ponad 1160 m2. W jej skład wchodzi 12 sal konferencyjnych różnych rozmiarów, w tym
500-metrowa Sala Balowa. Wszystkie sale posiadają najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. Dzięki windzie towarowej klient może przetransportować cięższy sprzęt wystawienniczy, w tym także samochody, bezpośrednio do sal konferencyjnych.

W ostatnim czasie hotel przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu zaplecze biznesowe stało się jeszcze bardziej eleganckie.

Warto dodać również, że dzięki opracowanemu i wdrożonemu przez Starwood Hotels and Resorts programowi – Praktyki Przyjazne Środowisku, którego celem jest troska o przyrodę i społeczność lokalną, również konferencje i bankiety odbywające się w Sheraton Warsaw Hotel są przyjazne środowisku.

Restauracje hotelowe serwują dania zarówno kuchni azjatyckiej jak i śródziemnomorskiej, w których nawet najbardziej wymagający goście znajdą coś dla siebie.  Ponadto w obiekcie znajduje się Bar Someplace Else oraz Lobby Bar, które mogą być doskonałym miejscem na pokonfercyjne rozmowy networkingowe.

Więcej: sheraton.pl