Nowoczesność w industrialnych wnętrzach

Czterogwiazdkowy andel’s Hotel Łódź mieści się w budynku XIX-wiecznej przędzalni, na terenie centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. Współczesny design obiektu w kontrastowy sposób harmonizuje z historyczną budowlą, tworząc luksusowy hotel – galerię. Ten niezwykły obiekt dostępny jest w systemie meeting.pl.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 277 pokoi, suitów i apartamentów. Pokoje zaprojektowane zostały w nowoczesnym i nietypowym stylu – użyte zostały jasne barwy, charakterystyczne formy i ekskluzywne materiały.

Czterogwiazdkowiec jest idealnym miejscem do organizacji konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym.
W obiekcie znajduje się jedno z największych Centrów Konferencyjnych w regionie. W jego skład wchodzi 7 sal konferencyjnych.
Oprócz pomieszczeń konferencyjnych w hotelu znajduje się również sala balowa, w której odbyć się mogą przyjęcia z udziałem 800 osób.
Na wyjątkowe okazje jak narady czy spotkania w kameralnym gronie hotel udostępnia Lounge Room, znajdujący się na najwyższym piętrze.

Centrum biznesowe obiektu, w którym zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania architektoniczne, wyposażone jest
w najnowocześniejsze urządzenia konferencyjne.

Ponadto andel’s Hotel Łódź posiada ciekawie zaprojektowane Centrum SPA i Fitness skySPAce, w którym na dachu budynku znajduje się oszklony basen, gdzie jeszcze dwa wieki temu był zbiornikiem przeciwpożarowym. W takim miejscu uczestnicy konferencji mogą się zrelaksować po dniu pełnym pracy.

Popularne miejsce spotkań biznesowych to także Restauracja Delight i Oscar’s Bar oferujące dania kuchni fusion.

Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd z pewnością stanowią dodatkowe atuty tego obiektu.

Więcej: www.vi-hotels.com/pl/andels-lodz/hotel/