Biznes na Mazurach

Mazurski Raj to obiekt położony w otoczeniu pięknego ogrodu, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany. Własny port i duża, piaszczysta plaża umożliwiają korzystanie z wszelkiego rodzaju sportów wodnych, co sprawia że hotel jest idealny do organizacji imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji na Mazurach. Hotel jest już dostępny w systemie meeting.pl.

Położony w samym sercu Parku Krajobrazowego Hotel Mazurski Raj znajduje się w odległości 190 km od Warszawy.

Obiekt przygotowany jest na potrzeby biznesu. W hotelu znajduje się 6 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, w tym sala plenarna, która pomieści 250 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają możliwość całkowitego zaciemnienia. Dodatkowo na potrzeby przedsięwzięć takich jak targi, czy konferencje powyżej 250 osób istnieje możliwość zaadaptowania sali sportowej o powierzchni ponad 500 m2.

Hotel posiada również ciekawe warunki eventowe i teambuildingowe. Na terenie obiektu znajduje się prywatna piaszczysta plaża, która jest idealnym miejscem na imprezy nad wodą. Malowniczo położona i kameralna marina pomieści do 30 jednostek pływających. Ponadto goście korzystać mogą z kompleksu sportowo – rekreacyjnego, w skład którego wchodzą korty, boiska, pełnowymiarowa hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego i sportowego.

Taras hotelowej restauracji pomieści 200 osób, co może stanowić ciekawą alternatywę dla bankietu organizowanego w pomieszczeniach.

Po spotkaniu uczestnicy mogą odprężyć się w otoczeniu przyrody, zadbać o swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie dzięki szerokiej palecie masaży i zabiegów na ciało, które oferuje hotelowe SPA.

Hotel posiada 250 miejsc noclegowych w pokojach, apartamentach, willach i domach myśliwskich.

Więcej: www.mraj.pl