Eventy na wodzie

Niezwykle ciekawą alternatywę dla „naziemnych” eventów oferuje pływający po mazurskich jeziorach Statek „Chopin”, który przystosowany został do organizacji imprez. Konferencje na jeziorze z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom wodnego wydarzenia. Statek „Chopin” wszedł do grona obiektów współpracujących z platformą meeting.pl.

Ekskluzywne wnętrze i mazurskie pejzaże tworzą niepowtarzalny klimat dla spotkań biznesowych, prezentacji, konferencji, szkoleń, imprez firmowych czy spotkań integracyjnych. „Chopin” to największy polski żaglowiec śródlądowy mierzący ponad 40 m długości. Rejonem jego żeglugi są Południowe Mazury – Jezioro mikołajskie, Śniardwy i Bełdany.

Statek w rejs może zabrać 70 pasażerów, natomiast cumując w porcie na podkładzie odbyć się może wydarzenie z udziałem 120 gości.

„Chopin” to połączenie tradycji żeglarskiej i komfortu XXI wieku. Statek jest zarówno klimatyzowany, dzięki czemu zapewnia komfort podczas gorących letnich dni, jak i ogrzewany, co przydaje się wiosną i jesienią. Na pokładzie statku znajduje się bogato urządzony klub
z parkietem do tańca, nagłośnieniem i eleganckim barem. Chopin oferuje również atrakcyjną ofertę gastronomiczną.

„Chopin” to jedyny w Polsce żaglowiec śródlądowy zbudowany według wzorców XIX-wiecznych brygów, pływający po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wszystkie elementy wykonane są z tradycyjnych i oryginalnych materiałów, co stwarza wyjątkowy klimat tego obiektu.
Żaglowiec pływa w sezonie nawigacyjnym – od połowy kwietnia do połowy listopada. Rejsy mogą odbywać się o każdej porze dnia i nocy – co może stanowić dodatkową atrakcję dla uczestników konferencji.

Więcej: www.statekchopin.pl