Konferencje z widokiem na Wisłę

Niebieski Art Hotel & Spa Kraków, zlokalizowany w malowniczej okolicy nad samym brzegiem Wisły, dołączył do systemu meeting.pl. 

Malowniczo położony hotel, nad brzegiem Wisły, urządzony nowocześnie, z artystycznym wyczuciem, gwarantuje swoim gościom kameralną atmosferę i profesjonalizm obsługi.

Do dyspozycji gości udostępnione są stylowe, komfortowo urządzone pokoje i apartamenty, których wystrój nawiązuje do okolicy obiektu – jasna kolorystyka od strony Wisły i ciemna oprawa mebli od ulicy. Południowa ekspozycja zapewnia unikalne widoki – apartamenty na
czwartym piętrze posiadają tarasy w widokiem na Bulwary Wiślane

Na potrzeby biznesu przygotowane zostało nowoczesne centrum konferencyjne „Moon-River”, które mieści się na II piętrze hotelu. Kompleks dwóch sal o łącznej powierzchni 100 m2 można dowolnie aranżować – w zależności od potrzeb i wielkości grupy. Po połączeniu sal odbyć się może konferencja dla 90 osób. Do użytku gości konferencyjnych hotel oddaje również najwyższej jakości sprzęt techniczny. Na spotkania w kameralnym gronie obiekt przystosował luksusowy apartament „Sun”. Hotel dysponuje również specjalnie przygotowanymi pomieszczeniami VIP, na specjalne okazje, które mogą pomieścić do sześciu osób.

W obiekcie znajduje się również instytut odnowy Vanilla Spa, gdzie goście mogą zrelaksować zmęczone ciało po intensywnym dniu pełnym spotkań. Chlubą obiektu jest restauracja Vanilla Sky, gdzie skosztować można wykwintnych dań kuchni fusion, a także posłuchać fortepianowych koncertów na żywo.

Hotel jest również przyjazny środowisku – budynek posiada własny system uzdatniania wody, a także korzysta z systemu zarządzania umożliwiającego oszczędność energii.

Więcej na:  www.niebieski.com.pl