Blue Diamond Hotel Active SPA z meeting.pl

Rzeszowski czterogwiazdkowiec dołączył do grona Obiektów zarejestrowanych w systemie meeting.pl. Blue Diamond Hotel Active SPA umiejętnie połączył biznes z relaksem, tworząc wyjątkowe miejsce na mapie obiektów konferencyjnych.

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel oferuje profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne. Sale wykorzystane mogą zostać na szkolenia, konferencje czy bankiety. Powierzchnia konferencyjna przygotowana jest na przyjęcie nawet 200 osób.
Sale, aranżowane w zależności od potrzeb klienta, wyposażone są w multimedialny sprzęt oraz internet. Posiadają także indywidualne panele sterowania oświetleniem, zaciemnieniem i temperaturą.

Hotel posiada również specjalnie zaprojektowane, eleganckie pomieszczenie VIP, przeznaczone na kameralne spotkania.

Do dyspozycji gości Blue Diamond oferuje 142 miejsca noclegowe. W obiekcie znajdują się również dwie sale restauracyjne, bar tarasowy oraz zaplecze Active SPA, gdzie po skończonym spotkaniu uczestnicy konferencji mają możliwość relaksu pod okiem specjalistów. Strefa Relaksu składa się z basenu z atrakcjami wodnymi i wbudowanym drink barem, saun, łaźni, strefy schładzania, tepidarium oraz siłowni.

Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja – bliskość lotniska jak również łatwy dojazd do centrum Rzeszowa.

Hotel jest także laureatem Best Hotel Award 2012.

Więcej na: www.bluediamond-hotel.pl