Nowe inwestycje w Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów w ramach podnoszenia standardu technicznego hotelu wdrożył m.in. system interaktywnych monitorów multimedialnych digital signage oraz zintegrowany system obsługi gości hotelowych TV & Mobile Guest Service – iLumio, natomiast sale konferencyjne wyposażone zostały w nowy, wysokiej klasy system audiowizualny.

Telewizja iLumio to nie tylko multimedialne centrum rozrywki dla gości, dające dostęp do szerokiego zakresu kanałów telewizyjnych, filmów, gier czy Internetu. To także system pozwalający gościom na monitorowanie kluczowych informacji, związanych z ich pobytem
w obiekcie oraz ofert specjalnych. iLumio to skuteczne narzędzie komunikacyjne wspierające hotel Holiday Inn w Józefowie w indywidualnym podejściu do gości i zapewnieniu im najwyższego standardu obsługi.

Nowoczesny system audiowizualny dla gości konferencyjnych

Sale konferencyjne w pod warszawskim Holiday Inn wyposażone zostały w najnowszej generacji rzutniki o rozdzielczości Full HD. Perfekcyjna jakość obrazu na ekranach w salach konferencyjnych jest osiągana za sprawą wysokiego poziomu jasności oraz wysokiej rozdzielczości Full HD. Dzięki temu prezentowane na dużym ekranie treści zyskują wyjątkową jakość obrazu i nagłośnienia, nawet przy włączonym świetle. Sale Orion, Libra oraz Comet zostały wyposażone w 65 calowe monitory. Obecnie sterowanie systemami audio
i video oraz oświetleniem w salach konferencyjnych odbywa się za pomocą iPada lub panelu dotykowego. Muzyka i obraz mogą być odtwarzane z dowolnego źródła. System umożliwia przesyłanie sygnału z laptopa na kilka rzutników jednocześnie i daje gwarancję odtwarzania wszystkich najważniejszych formatów multimedialnych. W każdej sali konferencyjnej istnieje możliwość podłączenia dekodera satelitarnego nc+.

Multimedialne ekrany dotykowe, ulokowane przy salach konferencyjnych oraz totemy dotykowe w holu głównym ułatwiają gościom dotarcie do kluczowych informacji oraz poruszanie się po obiekcie.

Holiday Inn Warszawa Józefów należy do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group i oferuje międzynarodowy standard usług. Położony na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i rezerwatu rzeki Świder hotel, stwarza unikalne warunki rekreacyjne dla firm, które chcą połączyć wyjazd biznesowy z aktywnym wypoczynkiem dla całego zespołu. Na 11 ha terenu zielonego znajduje się największy na Mazowszu park linowy, pole golfowe, minigolf, korty tenisowe oraz boiska wielofunkcyjne.
W obiekcie znajduje się SPA oraz centrum wodnego relaksu (basen z hydromasażem, sauny, jacuzzi). Hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem eventowym do organizacji imprez plenerowych (koncerty, pokazy, wydarzenia sportowe, pikniki, teambuilding).
Restauracja Luna Sol została wyróżniona prestiżową nagrodą Gault&Millau.

 

Więcej na: www.holiday.aquila.pl