Obiekty sieci Elbest Hotels już w systemie meeting.pl

Do powiększającego się stale grona obiektów dostępnych na platformie meeting.pl dołączyła rodzina hoteli Elbest. Sieć oferuje nie tylko wysoki poziom usług, ale także magię najpiękniejszych zakątków Polski.

W systemie meeting.pl pojawiły się następujące obiekty należące do sieci Elbest: czterogwiazdkowy Hotel Krynica w Krynicy Zdrój, trzygwiazdkowy Hotel Wodnik w Słoku, k. Bełchatowa, trzygwiazdkowy Hotel Wolin w Międzyzdrojach, trzygwiazdkowy Hotel Solina
w miejscowości Myczkowce koło Soliny, trzygwiazdkowy Hotel Sport w Bełchatowie oraz trzygwiazdkowy Hotel Rychło w Bogatyni.

Wszystkie hotele grupy Elbest posiadają profesjonalne zaplecze konferencyjne. Przykładowo w hotelu Krynica znajdują się trzy sale konferencyjne, które po połączeniu pomieszczą nawet 320 osób. Ponadto do dyspozycji gości hotel oddaje 4 kameralne pokoje konferencyjne, przeznaczone dla grup do 10 osób, a także przestronne lobby, które może służyć jako przestrzeń wystawiennicza.

Doskonałym miejscem na organizację eventu są również ośrodki wczasowo wypoczynkowe: Wawrzkowizna w Rząsawie koło Bełchatowa, Krasnobród w Krasnobrodzie, Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich, a także Dom Wypoczynkowy Bełchatów w Szklarskiej Porębie.

Goście sieci Elbest mają również do dyspozycji ośrodki odnowy biologicznej i SPA.

Ocena meeting.pl:
Sieć Elbest posiada szeroki wybór zarówno obiektów, zlokalizowanych w całej Polsce, jak i usług – wszystkie hotele z tejże grupy posiadają bogatą bazę szkoleniową, doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne i oferują swoim klientom pełen wachlarz usług eventowych.

Więcej na: www.elbesthotels.pl