Najważniejszy tydzień w roku dla branży eventowej

Już wkrótce rozpocznie się tygodniowy cykl konferencji i szkoleń, na które co roku, począwszy od 2013 z niecierpliwością oczekuje polski przemysł spotkań. Poprzednia edycja Meetings Week Poland zgromadziła ponad 1000 uczestników. Skala wydarzenia jest dowodem na to jak ogromny krok naprzód na przestrzeni ostatnich lat uczyniła branża MICE.

Pięć wyjątkowo intensywnych dni – konferencje, szkolenia, rozmowy na szczycie, a wieczorami, gdy emocje opadną – rozmowy kuluarowe i networking branżowy. Jeden czas, jedno miejsce, wiodące stowarzyszenia, a wśród prelegentów osoby, które swoją ciężką pracą zdobyły miano branżowych autorytetów. Praktycy, teoretycy, ludzie sukcesu, profesjonaliści – wszystkich ich będzie można spotkać podczas Meetings Week Poland 2015.

Każdy z nich pojawi się tam, by podzielić się swoją wiedzą, wymienić doświadczeniami, zdobyć cenne kontakty. Śmiało można powiedzieć, że to najważniejszy tydzień w roku dla branży MICE.

Z całej Polski do Warszawy zjadą organizatorzy, hotelarze, przedstawiciele agencji marketingowych – ludzie którzy dbają o to, by branża prężnie się rozwijała, rosła nie tylko w siłę, ale i w wiedzę. Ludzie, którzy mają wiele do zaoferowania i wierzą, że mogą się od siebie wzajemnie uczyć.

Wspierając ideę Meetings Week Poland 2015, w trosce o dalszy prężny rozwój branży, pierwszy w Polsce system zakupu usług konferencyjno-eventowych – meeting.pl, we współpracy z Katalogiem Obiektów i Usług konferencyjnych Meetings Poland, wsparł to wielkie wydarzenie jako Srebrny Sponsor.

Przedstawiciele platformy meeting.pl, hołdując pobudkom, z jakimi organizatorzy przystąpili do organizacji MWP, również pojawią się ze swoim stoiskiem podczas tego branżowego tygodnia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich organizatorów konferencji, kongresów i eventów, a także reprezentantów hoteli i obiektów konferencyjnych do odwiedzenia stanowiska meeting.pl.

Podczas spotkania zaprezentujemy nasz system i pokażemy jak łatwo i szybko można zorganizować konferencję, obniżając jednocześnie nakłady pracy.

Meetings Week Poland odbędzie się w dniach 16-20 marca na Stadionie Narodowym, zarejestruj się już dziś!  >>>
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Minister Sportu i Turystyki – Andrzej Biernat.