Zorganizuj konferencję po królewsku

Jeśli w najbliższym czasie planujecie zorganizować wydarzenie w iście szlacheckim stylu, propozycja Sobienie Królewskie Golf & Country Club będzie strzałem w dziesiątkę. Obiekt właśnie opublikował swój profil na meeting.pl.

Ekskluzywny kompleks w Sobieniach Jeziorach koło Warszawy, powstał w odrestaurowanym, XIX wiecznym pałacyku szlacheckim, który po remoncie nabył cechy profesjonalnego centrum konferencyjnego z solidną bazą noclegową. Obejmuje 6 budynków oraz 9 hektarów parku, który może pełnić funkcję atrakcyjnego terenu rekreacyjnego dla gości wydarzenia. Do dyspozycji organizatorów jest 150 pokojów, w tym 4 luksusowe apartamenty. Obiekt dysponuje 8 salami konferencyjnymi, z których dwie znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego. W ramach dodatkowych atrakcji obiekt posiada basen, korty tenisowe, stadninę i centrum spa.

Ocena meeting.pl:
Każdy organizator powinien wpisać Sobienie Królewskie na listę obiektów wartych sprawdzenia. Centrum konferencyjne znajduje się zaledwie 50 km od stolicy, w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To miejsce idealne na dużą konferencję (do 300 gości), podczas której chcielibyśmy zaplanować atrakcyjny czas wolny dla uczestników.

Więcej na: www.sobieniekrolewskie.pl