Nowe obiekty w meeting.pl: Hotel Turówka i Solar Palace

Nie ma dnia, abyśmy w naszym systemie nie zauważyli nowych rejestrujących się hoteli, w związku z czym trudno nam pisać o wszystkich, ale trzymamy rękę na pulsie! Zwracamy uwagę na te najbardziej wyjątkowe obiekty, które doceniamy za profesjonalizm i zaangażowanie
w tworzenie swoich ofert. Dwa nowe obiekty reprezentują województwo małopolskie i warmińsko – mazurskie.
Hotel Solar Palace w Mrągowie położony tuż nad jeziorem Czos. Posiada 2 sale konferencyjne przygotowane na 130 i 160 osób. Ich wyposażenie obejmuje nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, rzutnik folii, ekran, mównicę i flipchart. Cenną informacją dla organizatorów jest fakt, że obiekt posiada duży balkon, który może służyć jako dodatkowa przestrzeń planowanego spotkania.

Ocena meeting.pl:
Hotel doceniamy przede wszystkim za profesjonalne podejście do klientów biznesowych. Jego oferta zawiera wszystkie informacje, które organizator powinien znać przed wyborem obiektu na swoje spotkanie.

Więcej na: www.hotelsolar.com.pl

Turówka Hotel&Spa to miejsce kameralne o wyjątkowym klimacie. Zaledwie 20 minut dzieli go od Rynku Głównego w Krakowie. Utrzymany w klasycystycznym stylu hotel szczyci się indywidualnym podejściem do klienta i dbaniem o najdrobniejszy szczegół. Obiekt znajduje się zabytkowym budynku, który pierwotnie miał wchodzić w skład warzelni soli. Obecnie jest profesjonalnie prowadzonym hotelem dysponującym ciekawą ofertą dla gości biznesowych, posiadającym 4 sale konferencyjne maksymalnie dla 120 osób, w których na wyposażeniu znajduje się telewizor hybrydowy umożliwiający organizację pokazu lub projekcji w dowolnym miejscu oraz przy wykorzystaniu różnorodnego źródła video. Przenośne systemy audio gwarantują możliwość nagłośnienia spotkania zarówno wewnątrz, jak i w hotelowym ogrodzie. W swojej bazie noclegowej Turówka Hotel&Spa dysponuje 53 stylowo urządzonymi pokojami, w tym 2 apartamentami.

Ocena meeting.pl:
Turówka Hotel&Spa ma bardzo bogatą bazę dodatkowych atrakcji skierowanych przede wszystkim do większych grup. Na liście znajdują się między innymi: pokaz walk średniowiecznych, TV Show Turówka, pokaz trików bilardowych, off road drive, militarna przeprawa czy degustacja polskich piw.

Więcej na: www.turowka.pl