Wellness & Spa W Krainie Alicji dostępny w meeting.pl

Nie, nie zmieniliśmy branży. W Krainie Alicji to piękny, oryginalnie zaaranżowany hotel w Nałęczowie, który od niedawna znajduje się
w naszej bazie.

Bajkowy klimat wyczuwalny jest tu na każdym kroku, jednak nie zmienia to faktu, że w hotelu W Krainie Alicji zorganizować można zarówno profesjonalne spotkanie biznesowe , jak również konferencję. Obiekt dysponuje czterema salami, z których największa przeznaczona jest dla maksymalnie 80 osób. W ich standardowym wyposażeniu, prócz Wi-Fi, znajdują się flipchart, ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny oraz tv. Dla tych, którzy zdecydują się zostać dłużej, hotel przygotował wygodne, przytulnie urządzone pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. W Krainie Alicji dysponuje również profesjonalnym spa, w którym każdy gość traktowany jest indywidualnie i może liczyć na opiekę wykwalifikowanej obsługi.

Ocena meeting.pl:
W Krainie Alicji zlokalizowany jest w sąsiedztwie znanego uzdrowiska w Nałęczowie, zaledwie 20 km od Kazimierza Dolnego i 30 km od Janowca, gdzie można wziąć udział w słynnych na całą Polskę turniejach rycerskich. Doskonałe miejsce na wewnętrzne szkolenia, podczas których chcielibyśmy zapewnić grupie ciekawe atrakcje nie tylko na terenie obiektu.

Więcej na: www.wkrainiealicji.pl