Targi Kielce już dostępne w systemie meeting.pl

Intensywnie pracujemy nad tym, by baza obiektów w meeting.pl była maksymalnie wszechstronna. Hotele to nie wszystko, coraz częściej dołączają do nas profesjonalnie przygotowane obiekty konferencyjne, które szczycą się nie tylko świetną infrastrukturą, ale też sporym doświadczeniem w organizacji spotkań. Jednym z najnowszych w meeting.pl są Targi Kielce.

Targi Kielce są w Polsce jednym z liderów w swojej kategorii. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego – skrzyżowania dróg S7 i 74 łączących Warszawę i Kraków oraz Łódź i Lublin. Całkowita powierzchnia terenów wystawienniczych to imponujące 90 000 m², z czego aż 36 000 m² przypada na 7, w pełni wyposażonych hal wystawienniczych (największa o powierzchni ponad 5 000 m²). Na terenie Targów Kielce znajduje się również profesjonalne Centrum Konferencyjne z 19 salami. Ponadto mamy do dyspozycji 1000 m² powierzchni ekspozycyjno – bankietowej we foyer, strefę VIP, strefę odpoczynku, przestrzeń do kameralnych spotkań, profesjonalne centrum prasowe oraz restauracje i kawiarnie.

Ocena meeting.pl:
Targi Kielce zrobiły na nas pozytywne wrażenie przede wszystkim dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i perfekcyjnej infrastrukturze. Odpowiednie rozmieszczenie miejsc parkingowych umożliwia niezależne wjazdy dla odbywających się równolegle imprez. Obecnie niewiele jest obiektów, które mogłyby dorównać takim standardom.

Więcej na: www.targikielce.pl