Nowość w meeting.pl: dwa obiekty z Dolnego Śląska

Jelenia Struga Medical Spa i Hotel Verde Montana Wellness & Spa to kolejne obiekty, które w ostatnim czasie dołączyły do bazy meeting.pl. Piękne widoki, specjalistyczne spa, komfortowe pokoje i długa lista oferowanych atrakcji, słowem idealne miejsca na organizowanie spotkań.
Obiekty dzieli prawie 100 km, ale oba położone są w pięknej górskiej scenerii województwa dolnośląskiego. Jelenia Struga Medical Spa znajduje się w cichej, zielonej, wolnej od elektrosmogu okolicy w Kowarach koło Karpacza. Hotel oddaje do dyspozycji gości kilkanaście pokojów o zróżnicowanym standardzie, w tym ekskluzywny apartament oraz dwuosobowy pokój lux-spa z wygodnym połączeniem z częścią spa. Dla gości biznesowych hotel przygotował 3 sale konferencyjne, z których największa może pomieścić maksymalnie 90 osób. Poza tym Jelenia Struga to idealne miejsce na relaks. Oprócz spa, hotel posiada również specjalistyczną ofertę medical, opartą na terapii przygotowanej indywidualnie dla każdego gościa.

Ocena meeting.pl:
Jelenia Struga to miejsce idealne dla tych, którzy chcą się dosłownie odciąć od zgiełku, a wszystko to, przez ograniczony zasięg telefoniczny. Goście maja wprawdzie do dyspozycji telefony stacjonarne dostępne w pokojach, ale warto mieć ten element na uwadze przy wyborze obiektu. Grupom biznesowym polecamy raczej na wyjazdy integracyjne i luźne spotkania. Poza tym, ze względu na położenie, hotel nie w każdym miejscu ma zasięg Wi-Fi, korzystanie jedynie z internetu przewodowego może obniżyć komfort uczestników konferencji.

Więcej na: jeleniastruga.pl 

Hotel Verde Montana to prawdziwy gigant. Ponad 400 miejsc noclegowych w 141 pokojach (między innymi 3 apartamenty de lux i 6 pokojów rodzinnych). Do dyspozycji gości biznesowych jest 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych na maksymalnie 400 osób. W wyposażeniu każdej z nich znajdują się: rzutnik slajdów oraz pisma, mikrofon bezprzewodowy, nagłośnienie, odtwarzacz DVD, przewodowy
i bezprzewodowy internet, zaciemnianie sali, sekretariat z wyposażeniem, ekran, flipchart. Verde Montana ma również dobrą bazę gastronomiczną. Prócz restauracji na 400 osób organizując wydarzenia mamy do dyspozycji Loggia Bar, Chatę Grillową i Barracuda Club.

Ocena meeting.pl:
Duży plus stawiamy za dobre wyposażenie sal konferencyjnych. Nieźle prezentują się też dodatkowe usługi: spa, park wodny, centrum medyczne oraz klub.

Więcej na: verdemontana.pl