Hotel Fajkier oraz Hotel Tyniecki w systemie meeting.pl

Cały czas poszukujemy obiektów, które będą w stanie spełnić wasze oczekiwania. Tym razem dołączyły do nas dwa hotele zlokalizowane na południu kraju w bliskim otoczeniu parków krajobrazowych. Postanowiliśmy również dzielić się z wami naszymi opiniami na temat pojawiających się na blogu obiektów. Przy ich opisach pojawił się nowy element: „ocena meeting.pl „. To całkowicie subiektywna ocena, którą wystawiamy na podstawie doświadczenia współpracy z obiektami. 

Hotel Fajkier zlokalizowany w urokliwych Kroczycach na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, daje nieograniczone możliwości przy planowaniu integracji, konferencji lub spotkania firmowego. Paintball, quady, wspinaczka skałkowa i spływy kajakowe to tylko niektóre lokalne atrakcje. Po dniu pełnym wrażeń, można poddać się relaksującym zabiegom w hotelowym SPA. Hotel oferuje także eleganckie wnętrza sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie ponad 200 osób. Sale wyposażone są w system nagłaśniający, projektory multimedialne, bezprzewodowe Wi-Fi oraz klimatyzację. Fajkier dysponuje 46 pokojami w tym aż 9 ekskluzywnymi apartamentami,
z których każdy odznacza się unikatowym designem.

Ocena meeting.pl:
Polecamy szczególnie na wyjazdy integracyjne. Elegancka aranżacja pozwala również z sukcesem zorganizować niezbyt dużą konferencję.
Więcej na: hotelfajkier.pl

 

Drugi nowy obiekt w naszej bazie to Hotel Tyniecki – kameralny budynek położony w obrębie Krakowa, w okolicach Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Sprawdzi się podczas niedługich wyjazdów integracyjnych, w trakcie których liczy się przyjazna atmosfera oraz bliska odległość miasta. Hotel dysponuje salą konferencyjną mieszczącą maksymalnie 100 osób oraz pokojami z bezprzewodowym internetem
i telewizorami LCD 26’. W swojej ofercie ma również atrakcyjne pakiety SPA.

Ocena meeting.pl:
Do hotelu przekonuje nas przede wszystkim lokalizacja – blisko miasta a jednocześnie w spokojnej, relaksującej okolicy. Doskonały na kameralne spotkania!
Więcej na: hoteltyniecki.pl