Nowe Obiekty w meeting.pl – Hotel Brant oraz Hilton Warsaw Hotel&Convention Centre

Według prowadzonych przez nas statystyk Warszawa i województwo mazowieckie należą do lokalizacji, których dotyczy
największa liczba zapytań ofertowych. Tym bardziej cieszymy się z każdego obiektu, który powiększa ofertę hoteli dostępnych
w meeting.pl a położonych w stolicy lub jej bezpośrednim sąsiedztwie.

Takimi obiektami są Hotel Brant położony w Wiązownej oraz Hilton Warsaw Hotel&Convention Centre.

60-pokojowy Hotel Brant otworzony został z początkiem 2013 roku. Do niewątpliwych walorów hotelu należą jego lokalizacja, przy jednej z głównych dróg dojazdowych do Warszawy, bardzo dobra oferta gastronomiczna oraz wysokie i dobrze doświetlone sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 580 m.kw. Przestronny parking oraz otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dopełniają atrakcyjności obiektu.

Warszawski Hilton to ikona stołecznego rynku konferencyjnego, posiadający 3.000 m.kw. powierzchni z imponującą salą Warsaw Hall.  Oferujący 314 przestronnych pokoi Hilton Warsaw Hotel&Convention Centre położony jest w niewielkiej odległości od biurowców, sklepów, tętniących życiem restauracji i punktów rozrywkowych w centrum Warszawy. Historyczne Stare Miasto oddalone jest o 15 minut spaceru od hotelu, a międzynarodowe lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się w odległości zaledwie 20 minut.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych!